O nas

Nad spokojnym snem i „rachunkami” naszych Klientów nadzór merytoryczny sprawuje Wioletta Wyrzykowska, która posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu zarówno pełnej księgowości dla Spółek Prawa Handlowego, jak i prowadzeniu KPiR dla mniejszych podmiotów gospodarczych. Doświadczenie to wiąże się z prowadzeniem własnej działalności, jak i świadczeniem pracy na stanowiskach Głównej Księgowej. Wioletta Wyrzykowska posiada licencję Ministra Finansów nr 9956/98 uprawniającą do prowadzenia usług księgowych w pełnym zakresie.

Nasze Biuro Rachunkowe to wyspecjalizowana kadra, efektywnie współdziałający zespół. Kwalifikacje naszych pracowników potwierdzone są dyplomami uniwersyteckimi, głównie o specjalności rachunkowość, licznymi certyfikatami szkoleniowymi, a także referencjami Klientów.

Firma PROGRES s.c. posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związane z usługowym prowadzeniem księgowości.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z nami

KOMPLEKSOWOŚĆ

Kompleksowe usługi z dziedziny rachunkowości, podatków, kadr i płac. Doradztwo w zakładaniu i w zakresie prowadzenia Firmy.

WIEDZA

Kwalifikacje naszych pracowników potwierdzone są dyplomami uniwersyteckimi, głównie o specjalności rachunkowość i licznymi certyfikatami szkoleniowymi.

ZAUFANIE

Swoje Firmy powierzyły nam dziesiątki Klientów. Szczycimy się zaufaniem i referencjami naszych Klientów.
Biuro Rachunkowe PROGRES s.c.
ul. Świętopełka 8/1, 80-361 Gdańsk